Τα αγαπημένα δεν είναι αρκετά στο inankaya

Αγαπημένα στο Cankayada Zorlanmadi

από το Ankara Automobile Sports Club, στη μνήμη του πρώην πρωταθλήματος αναρρίχησης Hasan Kalaycı 2019 Τουρκίας που πραγματοποιήθηκε στην Çankaya 4 πόδια πίσω από μια επιτυχημένη οργάνωση.

6 χλμ. Στον αγώνα, ο οποίος διεξήχθη σε 3 εξόδους στη μεγάλη ασφάλτινη πίστα, ο Çağlar Ünüvar κέρδισε την πρώτη θέση στην Κατηγορία 2 με το Opel Astra GSI του, ο Nizamettin Kaynak αγωνίστηκε με το Fiat Palio Kit Car για BC Vision Motorsport και ο Ramazan Ekiz με το Fiat Palio. για το GP Garage Η ομάδα μου κέρδισε την τρίτη θέση. .

Ο Refik Bozkurt από την Άγκυρα κατάφερε να είναι το πιο γρήγορο όνομα της ημέρας στην Κατηγορία 3, που ήταν ο αγώνας του Renault Sport Clios, ενώ ο Ayhan Germirli από την BC Vision Motorsport ήρθε δεύτερος και ο Erdal Etyemez κατέλαβε την τρίτη θέση στο βάθρο. Στην κατηγορία 4, το οποίο ήταν μάρτυρας του αγώνα δύο αυτοκινήτων, το Mitsubishi Lancer EVO Συναγωνιζόμενος με το IX για λογαριασμό της GP Garage My Team, ο Emin Cem Yalın κέρδισε την πρώτη θέση και το βραβείο "καλύτερου χρόνου". Το GP Garage My Team κέρδισε το βραβείο "Best Team" του αγώνα, στον οποίο ο Tuğrul Köselerin ήρθε δεύτερος στην κατηγορία 4 με το Seat Leon Supercopa.

Οι νικητές αθλητές των βραβείων, ο οποίος έχασε τη ζωή του σε ένα τραγικό τροχαίο ατύχημα 1980 Άγκυρα της Τουρκίας Rally Champion αθλητές Χασάν Kalaycı με τη γυναίκα και συγκυβερνήτης του παρουσιάστηκαν αξιωματούχοι Kalaycı Δούναβη και ANOKA.