Οξεία εποχή Snowboard Snowboard Team

Η ομάδα Akut Snow Sports Snowboard έκλεισε τη σεζόν με πρωταθλήματα: Η ομάδα AKUT Snow Sports Snowboard συμμετείχε στους διαγωνισμούς του Turkey Snowboard Championship Competitions, που διεξήχθη στο Χιονοδρομικό Κέντρο Erzurum/Palandöken στις 12-13 Μαρτίου 2014, με 13 αθλητές.

Αγωνιζόμενος υπό τη χορηγία της MEDICALPARK-VBG DENIZCILIK-PEGASUS AIRLINES, η ομάδα AKUT Snow Sports Snowboard συμμετείχε στους αγώνες του Turkey Snowboard Championship Competitions, που διεξήχθη στο Χιονοδρομικό Κέντρο Erzurum/Palandöken στις 12-13 Μαρτίου 2014, με 13 αθλητές. 1 χρυσό και 1 ασημένιο στο Slalom στην κατηγορία Junior Boys, 1 Silver και 1 Bronze στο Big Slalom, 2 Golds in Junior Girls στο Slalom και στο Big Slalom, 2 Gold στα παιδιά 2 κορίτσια, μεγάλα αγόρια και μεγάλες γυναίκες και στα δύο σλάλομ και Big Slalom Η ομάδα AKUT Snow Sports Snowboard, που κέρδισε 12 μετάλλια και κέρδισε συνολικά XNUMX μετάλλια, είχε το όνομά της γραμμένο με χρυσά γράμματα στο Πρωτάθλημα ως η ομάδα που κέρδισε τα περισσότερα μετάλλια και πρωταθλήματα. Η ομάδα AKUT Snowboard, με επικεφαλής τον Σλοβένο Tomaz Bernik και βοηθό με προπονητές τους Memet και Çiçek Güney, έδωσε ελπίδες για την επόμενη σεζόν.

Τα ονόματα και οι κατηγορίες των πρωταθλητών και μεταλλίων της Ομάδας Snowboard AKUT έχουν ως εξής: