Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα Fantarium24 Galatasaray Başakşehir Justin Tv Passwordless Selçuk Sports Gs Başakşehir ζωντανός σύνδεσμος παρακολούθησης

Selçuk Sports Galatasaray Başakşehir αγώνα ζωντανή παρακολούθηση Justin Tv Κωδικός δωρεάν Bein Sport Fanatica Gs Başakşehir σύνδεσμος ζωντανής παρακολούθησης

Η αρχηγός Γαλατασαράι θα αντιμετωπίσει την Μπασακσεχίρ στο γήπεδο για την 33η εβδομάδα της Spor Toto Super League. Γαλατασαράι, Φενέρμπαχτσε με ισοπαλία. Οι φίλαθλοι που θέλουν να παρακολουθήσουν ζωντανά τον αγώνα της Galatasaray Başakşehir αναζητούν πώς να παρακολουθήσουν τον αγώνα GS Başakşehir ζωντανά δωρεάν. Selcuk Sports Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα της Galatasaray Başakşehir Bein Sports 1 Justin TV Μην παγώνετε το Fantarium24 Netspor Gs Başakşehir ζωντανή σύνδεση ροής. Πότε θα μεταδοθεί ζωντανά ο αγώνας της Γαλατασαράι Μπασακσεχίρ;

Παρακολουθήστε ζωντανά το Selcuk Sports Galatasaray Basaksehir

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ LIVE τον αγώνα της ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ BAŞAKŞEHİR – Η Spor Toto θα αναμετρηθεί στην 33η εβδομάδα της Super League. Η Γαλατασαράι θα δώσει το μοιραίο ματς στο Nef Stadium. Η Γαλατασαράι που θα υποδεχθεί την Μπασακσεχίρ θέλει να ανοίξει τη διαφορά βαθμών την εβδομάδα που η Φενερμπαχτσέ έχασε βαθμούς. Ο χρόνος μετάδοσης, το κανάλι και οι πιθανές 11 του αγώνα αναρωτιούνται από τους φίλους του ποδοσφαίρου και αναζητούνται στις μηχανές αναζήτησης. Σε ποιο κανάλι λοιπόν θα μεταδοθεί ο αγώνας Γαλατασαράι - Μπασακσεχίρ; Τι ώρα είναι το παιχνίδι GS;
30. ΡΑΝΤΕΒΟΥ

Η Γαλατασαράι και η Μπασακσεχίρ έχουν συμμετάσχει στη Süper Lig Spor Toto 29 φορές μέχρι στιγμής. Στις εν λόγω διοργανώσεις οι κιτρινόκόκκινοι έφυγαν από το γήπεδο 14 φορές με 3 βαθμούς. Η πορτοκαλο-μπλε ομάδα έχασε 7 φορές από τον αντίπαλό της. 8 αγώνες έληξαν ισόπαλοι. Ο Bozbaykuşlar κόντραρε στα 51 γκολ του Ασλάν με 36 γκολ.

Selcuk Spor TV Galatasaray Basaksehir παρακολουθήστε τον αγώνα

Η Γαλατασαράι κέρδισε τον αγώνα που διεξήχθη στο στάδιο Başakşehir Fatih Terim στο πρώτο μισό του πρωταθλήματος με σκορ 7-0. Οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν επίσης η μία την άλλη στους προημιτελικούς του Κυπέλλου Γεωργίας Τουρκίας εκείνη τη σεζόν και έγιναν η ομάδα που πήρε το προβάδισμα νικώντας την Μπασακσεχίρ με 3-2.

10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Στα τελευταία 9 παιχνίδια που έγιναν μεταξύ Γαλατασαράι και Μπασακσεχίρ, συμπεριλαμβανομένων 1 Σούπερ Λιγκ και 10 Κυπέλλου Τουρκίας, η κιτρινόκόκκινη ομάδα κέρδισε 4 φορές και η πορτοκαλο-μπλε κέρδισε 2 φορές. 4 αγώνες έληξαν ισόπαλοι. Ενώ η Γαλατασαράι καθάρισε τα δίχτυα 19 φορές, η Μπασακσεχίρ γνώρισε τη χαρά να σκοράρει 8 φορές.

supporterium24 Γαλατασαράι Μπασακσεχίρ ζωντανό ρολόι αγώνα

Η Γαλατασαράι νίκησε 7-0 την Μπασακσεχίρ και πέτυχε το πιο διαφορετικό σκορ της διοργάνωσης. Από την άλλη, οι Πορτοκαλογαλάζιοι νίκησαν τις Κιτρινοκόκκινες Ομάδες με τα πιο διαφορετικά σκορ με 4-1 και 3-0. Υπάρχει ένα ματς 3-3 μεταξύ των δύο ομάδων.

Η Γαλατασαράι έπαιξε 15 εντός έδρας αγώνες στη Super League αυτή τη σεζόν. Οι Κιτρινόκόκκινοι πήραν 12 βαθμούς με 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 38 ήττα. Ο Ασλάν, ενώ αερίστηκε τα αντίπαλα δίχτυα 35 φορές, είδε 15 γκολ στο κάστρο του. Ο Cimbom πάλεψε με τον Fatih Karagümrük στο γήπεδο του και ισοφάρισε 3-3.

Justin TV Γαλατασαράι Μπασακσεχίρ δείτε ζωντανά τον αγώνα

Η Γαλατασαράι ήταν επίσης αήττητη στους 14 τελευταίους αγώνες που έπαιξε στο Nef Stadium στο πρωτάθλημα. Ενώ οι κιτρινόκόκκινοι έχασαν με 1-0 από τη Χιρεσούνσπορ τη δεύτερη εβδομάδα εντός έδρας, μετά από αυτό το ματς κέρδισαν 14 νίκες και 12 ισοπαλίες σε 2 παιχνίδια.

Η Γαλατασαράι σημείωσε 30 γκολ σε 26 αγώνες στη Spor Toto Super League αυτή τη σεζόν. Οι Κιτρινόκόκκινοι είναι η ομάδα που δέχθηκε τα λιγότερα γκολ σε αυτόν τον τομέα. Η ομάδα του Οκάν Μπουρούκ έκλεισε το γκολ σε 12 αγώνες. Ο Ασλάν είναι επίσης η δεύτερη ομάδα με τα περισσότερα γκολ μετά τη Φενερμπαχτσέ με 68 γκολ.

Γαλατασαράι Μπασακσεχίρ Τι ώρα θα μεταδοθεί ζωντανά ο αγώνας;

Ο αγώνας που θα διεξαχθεί στο Nef Stadium σήμερα το απόγευμα θα ξεκινήσει στις 20.00:1. Ο σκληρός αγώνας, στον οποίο θα σφυρίξει ο Halil Umut Meler, θα μεταδοθεί ζωντανά από το beIN Sports XNUMX.

Πιθανά 11άρια Γαλατασαράι-Μπασακσεχίρ:

Γαλατασαράι: Muslera, Boey, Abdulkerim, Nelsson, Kazimcan, Torreira, Oliveira, Mertens, Kerem, Rashica, Icardi

Başakşehir: Muhammed, Ömer Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmut, Biglia, Januzaj, Deniz, Serdar, Figueiredo

Γαλατασαράι 1-0 Μπασακσεχίρ ζωντανός σχολιασμός του αγώνα

1′ Πρώτο σφύριγμα.

4′ Πολύ σουτ του Ντριές Μέρτενς, η άμυνα της Μπασακσεχίρ μπλοκάρει την εστία. Η μπάλα πήγε στη γωνία ενώ η θέση συνεχίστηκε.

5′ Ο Νέλσον χτύπησε καλά τη μπάλα για το κόρνερ αλλά δεν μπορεί να πιάσει το γκολ.

11′ Κίτρινη κάρτα στον Λούκας Μπίγλια. Ο παίκτης του Başakşehirli είδε την αναφορά της δράσης του προς τον Κερέμ.

16′ Η Γαλατασαράι έφτασε πολύ κοντά στο γκολ με τον Σέρχιο Ολιβέιρα. Η μπάλα που χτύπησε στον Ομέρ Άλι πήγε σε κόρνερ.

26′ Ο Μουσλέρα έστειλε την μπάλα σε κόρνερ από σουτ του Ντενίζ Τουρτς έξω από την περιοχή του πέναλτι.

29′ Κεφαλιά του Κερέμ από τον τερματοφύλακα Μοχάμεντ. Ο τερματοφύλακας της Μπασακσεχίρ έλεγξε την μπάλα με ένα χτύπημα.

31 Η Γαλατασαράι έκανε τις περισσότερες επιθέσεις της από τα πλάγια του Sacha Boey στα πρώτα 30 λεπτά.

38′ Κίτρινη κάρτα στον Σάσα Μπόι που κλώτσησε την μπάλα. Ο γκαρντ αποβλήθηκε κατά τη διάρκεια του αγώνα της Istanbulspor.

42′ Ο Μάουρο Ικάρντι στο έδαφος μέσα στην περιοχή του πέναλτι. Ο διαιτητής Halil Umut Meler αποφάσισε να συνεχίσει.

45+6′ Η Γαλατασαράι περιμένει πέναλτι. Ο Halil Umut Meler συνέχισε το παιχνίδι. Στη συνέχεια, το VAR πρότεινε στον διαιτητή να ρίξει μια ματιά και καταλογίστηκε πέναλτι.

45+8′ Ο Μάουρο Ικάρντι μετέτρεψε το πέναλτι σε γκολ. Ο επιθετικός έστειλε με την μπάλα τον τερματοφύλακα στις απέναντι γωνίες.

Selçuk Sports Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα της Galatasaray Başakşehir Fantarium24 Justin Tv Gesture Kralbozguncu Δωρεάν τον αγώνα Bein Sports Gs Başakşehir παρακολουθήστε ζωντανά την τηλεόραση της selçukspor Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα της Galatasaray Başakşehir Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα της Galatasaray δωρεάν Τηλεόραση διαρροή Τηλεόραση Τηλεόραση Başşe Başşehir παρακολουθήστε τον αγώνα Galatasaray Başakşehir fanium24 Δωρεάν twitter ακσεχίρ Kralbozguncu Netspor Selçuk spor tv hd Gs Başakşehir μη κρυπτογραφημένη παρακολούθηση jestyayim Παρακολουθήστε τη Galatasaray Başakşehir ζωντανά χωρίς να παγώσετε Παρακολουθήστε τον αγώνα Netspor Gs Başakşehir παρακολουθήστε τον αγώνα Galatasaray Başakşehir bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selçukspor παρακολουθήστε ζωντανή τηλεόραση

supporterium24 Γαλατασαράι Μπασακσεχίρ Παρακολουθήστε Live Match, Παρακολουθήστε Δωρεάν Δωρεάν Διαρροές, Παρακολουθήστε Justin TV, Jojobet TV, Matbet Free Match Παρακολουθήστε το Fantarium24 Galatasaray Başakşehir Live Match, Παρακολουθήστε δωρεάν δωρεάν διαρροές, Παρακολουθήστε Justin TV, Jojobet TV, Matbet Free Match