Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor παρακολουθήστε τον αγώνα ζωντανά Justin Tv Χωρίς κωδικό Bein Sport Fantarium24 FB ​​​​TS σύνδεσμος ζωντανής παρακολούθησης

Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor παρακολουθήστε τον αγώνα ζωντανά Justin Tv Χωρίς κωδικό Bein Sport Fantarium FB TS σύνδεσμος ζωντανής παρακολούθησης

Η Φενέρμπαχτσε θα αντιμετωπίσει την Τραμπζονσπόρ στο πλαίσιο της 34ης εβδομάδας της Spor Toto Super League. Αν η Φενερμπαχτσέ δεν κερδίσει αυτό το ματς στη Super League, δεν υπάρχει περίπτωση πρωταθλήματος. Οι οπαδοί που θέλουν να παρακολουθήσουν ζωντανά τον αγώνα της Fenerbahce Trabzonspor αναζητούν πώς να παρακολουθήσουν τον αγώνα FB Trabzon ζωντανά δωρεάν. Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα Bein Sports 1 Justin TV Μην παγώνετε το Fantarium24 Netspor Fb Trabzon ζωντανή παρακολούθηση παράνομη σύνδεση. Πότε θα μεταδοθεί ζωντανά ο αγώνας της Fenerbahce Trabzonspor;

Η Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα

ΑΓΩΝΑΣ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ – TRABZONSPOR LIVE – Συνεχίζεται ο ενθουσιασμός στη Spor Toto Super League. Στο ματς της 34ης εβδομάδας, η Φενερμπαχτσέ θα υποδεχθεί την Τραμπζονσπόρ στο Ülker Stadium. Ο Abdülkadir Bitigen θα σερβίρει στον κρίσιμο αγώνα. Χωρίς 4 παίκτες θα μείνει η Φενέρμπαχτσε στο ματς που θα γίνει κοντά στην κορυφή. Στην Τραμπζονσπόρ, 3 ονόματα δεν θα μπορέσουν να υπηρετήσουν στο ματς. Ανάμεσα στα θέματα ενδιαφέροντος πριν τον αγώνα είναι ο χρόνος μετάδοσης, το κανάλι και οι πιθανές 11αδες του αγώνα. Λοιπόν, τι ώρα μεταδίδεται ο αγώνας Φενέρμπαχτσε - Τραμπζονσπόρ και από ποιο κανάλι;

Selcuk Spor TV Fenerbahce Τραμπζονσπόρ παρακολουθήστε τον αγώνα

Η Τραμπζονσπόρ σημείωσε 15 ήττες, 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σε 9 εκτός έδρας παιχνίδια τη φετινή σεζόν. Ενώ οι Μπορντό-Μπλε έχασαν 14 στους 3 πόντους χάνοντας, έπαιξαν τους αγώνες τους εκτός έδρας με χαμηλό μέσο όρο 0.93.

100ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΛΙΓΚ

Η Φενέρμπαχτσε και η Τραμπζονσπόρ έχουν αναμετρηθεί 99 φορές στην ιστορία του πρωταθλήματος. Η Φενέρμπαχτσε σημείωσε 39 νίκες στα προαναφερθέντα ματς, ενώ η Τραμπζονσπόρ πήρε 26 βαθμούς 3 φορές. 34 αγώνες έληξαν ισόπαλοι. Η ομάδα του Bleus de Bourgogne απάντησε με 129 γκολ έναντι των 102 γκολ της Φενερμπαχτσέ στο πρωτάθλημα.

supporterium24 Φενερμπαχτσέ Τραμπζονσπόρ ζωντανό ρολόι αγώνα

Νικώντας την Τραμπζονσπόρ με 1997-98 στη Super League τη σεζόν 3-1, η Φενερμπαχτσέ έχει αποκτήσει μεγάλο πλεονέκτημα έναντι των αντιπάλων της στο πρωτάθλημα από τότε. Οι κιτρινόμαυροι δεν ηττήθηκαν στα 25 ματς πρωταθλήματος που έδωσαν κόντρα στους μπορντό μπλουζ. Η Φενέρμπαχτσε είχε 25 νίκες και 13 ισοπαλίες στα τελευταία 12 παιχνίδια πρωταθλήματος που έπαιξε με την Τραμπζονσπόρ.

Η Φενέρμπαχτσε δεν θα μπορέσει να ωφεληθεί από 4 παίκτες σε ένα δύσκολο ματς. Η κόκκινη κάρτα της Φενερμπαχτσέ με αποβολή του İrfan Can Kahveci καθώς και οι τραυματίες Altay Bayındır, Lincoln Henrique και Bright Osayi-Samuel δεν θα μπορέσουν να παίξουν εναντίον της Trabzonspor.

Justin TV Φενερμπαχτσέ Τραμπζονσπόρ δείτε ζωντανά τον αγώνα

5 παίκτες της Φενερμπαχτσέ βρίσκονται εντός του ορίου ποινής για την κίτρινη κάρτα. Στους γαλαζοκίτρινους, οι Samet Akaydın, Serdar Aziz, Enner Valencia, Miha Zajc και Gustavo Henrique θα τιμωρηθούν εάν δεν αγωνιστούν στον αγώνα της Antalyaspor.

Φενέρμπαχτσε Τραμπζονσπόρ Τι ώρα θα μεταδοθεί ζωντανά ο αγώνας;

Ο αγώνας που θα διεξαχθεί την Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022 θα ξεκινήσει στις 20.00:XNUMX. Ο διαιτητής Bahattin Şimşek και οι βοηθοί του θα συμμετάσχουν στον αγώνα, τον οποίο μπορείτε να παρακολουθήσετε ζωντανά από τις οθόνες του Bein Sports.

Ο αγώνας Φενερμπαχτσέ-Τραμπζονσπόρ ξεκινά στις 11

Φενέρμπαχτσε: İrfan Can Eğribayat, Ferdi, Samet, Szalai, Peres, Arao, Zajc, Arda Güler, Rossi, Batshuayi, Βαλένθια

Τραμπζονσπόρ: Uğurcan, Larsen, Huseyin, Bartra, Eren, Doğucan, Siopis, Hamsik, Abdülkadir Ömür, Visca, Umut Bozok

Φενέρμπαχτσε 3-0 Τραμπζονσπόρ ζωντανός σχολιασμός του αγώνα

71′ ΓΚΟΛ | Η Φενέρμπαχτσε έφερε την κατάσταση στο 3-0 με το γκολ της Βαλένθια. Σε συνάντηση με τον μέσο του Φέρντι στην αριστερή διαγώνιο, η Βαλένθια έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με υπέροχο πλασέ στη μακρινή γωνία.

69′ Η Φενέρμπαχτσε πλησίασε το γκολ! Στη μέση, με επικεφαλής τον Άρντα Γκιουλέρ από τα δεξιά, η άμυνα επενέβη μπροστά στον Ρόσι.

58′ ΓΚΟΛ | Η Φενέρμπαχτσε προηγήθηκε με 2-0 με γκολ του Λουάν Πέρες. Η Φενέρμπαχτσε ανέβασε τη διαφορά στους 2 με το άγγιγμα του Λουάν Πέρες, ο οποίος μπήκε στην περιοχή του πέναλτι από την αριστερή διαγώνια με πάσα του Ζάιτς.

57′ Ο Ουγουρτσάν γίνεται γίγαντας στο κάστρο του! Ο Μπατσουαγί χτύπησε την μπάλα στο κόρνερ του Αρντά, ο Ουγκουρτζάν Τσακίρ δεν επέτρεψε το γκολ.

56′ Εξαιρετική απόκρουση! Ο Ουγκουρτζάν κατάφερε για άλλη μια φορά να σουτάρει την κεφαλιά του Σαμέτ από κόρνερ σε κόρνερ.

53′ Η Φενερμπαχτσέ αποχώρησε από το παιχνίδι με μία μόνο ασίστ. Η Βαλένθια που συνάντησε τη μπάλα στη μέση της πάσας του Αράο, δεν κατάφερε να ξεφύγει από την άμυνα και η Τραμπζονσπόρ απέφυγε τον κίνδυνο.

47 Η Φενέρμπαχτσε ήταν αποτελεσματική. Σέρνοντας τη μπάλα διαγώνια προς τα αριστερά, ο Ρόσι θέλησε να στείλει την τούρτα στη Βαλένθια μέσα στην περιοχή του πέναλτι και ο Βίσκα επενέβη την τελευταία στιγμή και έστειλε τη μπάλα σε κόρνερ.

37′ Η Φενέρμπαχτσε ήρθε αποτελεσματικά! Στην ταχέως αναπτυσσόμενη επίθεση, ο Ρόσι, που συνάντησε τη μπάλα στην αριστερή διαγώνιο, έφυγε αυτόματα από το δοκάρι όπου νόμιζε ότι βρισκόταν στη μακρινή γωνία.

36′ Πολύ κοντά στο γκολ η Τραμπζονσπόρ! Το σουτ του Λάρσεν στην περιοχή του πέναλτι συνάντησε τα πλάγια δίχτυα.

32′ Πολύ κοντά στο γκολ η Φενέρμπαχτσε! Η Βαλένθια άγγιξε το αριστερό πλάγιο του Miha Zajc από το μακρινό δοκάρι. Την τελευταία στιγμή ο Λάρσεν άπλωσε το πόδι του.

30′ Πολύ αποτελεσματική η Τραμπζονσπόρ! Ο Μάρεκ Χάμσικ χτύπησε τη μπάλα από τη δεξιά διαγώνιο και αυτή βγήκε από το πλάι του δοκάρι.

27′ Ο Ερέν Ελμαλί βρίσκει την μπάλα με κεφαλιά στη μέση του Φέρντι Καντίογλου, ο οποίος με πάσα του Αρντά ενώνει το άλογο από τη δεξιά πτέρυγα.

15′ Η μπάλα αναπηδά σε κόρνερ από σουτ με κεφαλιά και επεκτείνεται προς το πίσω δοκάρι. Η άμυνα της Τραμπζονσπόρ καθάρισε την μπάλα την τελευταία στιγμή.

11′ ΓΚΟΛ | Η Φενέρμπαχτσε προηγήθηκε 1-0 με το γκολ του Μπατσουαγί. Ο Άρντα Γκιουλέρ ξεμπέρδεψε τον Σιώπη με ένα υπέροχο χαστούκι και τον έβαλε μπροστά στον Μπατσουαγί. Ο Μπατσουαγί που μπήκε στην περιοχή του πέναλτι από τη δεξιά διαγώνιο, με απαλό λάκτισμα έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

7 Η Φενέρμπαχτσε ήταν αποτελεσματική. Ο Αρντά Γκιουλέρ, που βρήκε τη μπάλα μπροστά του στη δεξιά διαγώνιο, άγγιξε ο τερματοφύλακας Ουγκουρτζάν.

1′ Πρώτο σφύριγμα σε κρίσιμο αγώνα.

Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor παρακολουθήστε τον αγώνα ζωντανά Fantarium24 Justin Tv Gesture Kralbozguncu Unencrypted Bein Sports Fb Trabzon παρακολουθήστε τον αγώνα selcukspor παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα Fenerbahce Trabzon Παρακολουθήστε τον αγώνα της Fenerbahce ζωντανά χωρίς κρυπτογράφηση Justin tv Fenerbahce Trabzon παρακολουθήστε τον αγώνα Freebahce Trabzon fanlogium24 twitterb αγώνας Τηλεόραση Fb Ts Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Trabzon μη κρυπτογραφημένη παρακολούθηση jestyayim Freezing Fenerbahce Trabzonspor παρακολουθήστε ζωντανά Netspor Fb Trabzon παρακολουθήστε Inat TV Fenerbahce Trabzonspor bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor παρακολουθήστε ζωντανή τηλεόραση

supporterium24 Φενερμπαχτσέ Τραμπζονσπόρ Παρακολουθήστε Live Match, Παρακολουθήστε Δωρεάν Δωρεάν Διαρροές, Παρακολουθήστε Justin TV, Jojobet TV, Matbet Free Match Παρακολουθήστε ζωντανούς αγώνες Fantarium24 Fenerbahce Trabzonspor, Παρακολουθήστε δωρεάν δωρεάν διαρροές, Παρακολουθήστε Justin TV, Jojobet TV, Matbet Δωρεάν αγώνες