Σύνοψη: Σύνοψη αγώνα της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας (2-4) και τα γκολ της Παρακολουθήστε τη σύνοψη του αγώνα Bein Sports Fb BJK, σύνδεσμος παρακολούθησης

Σύνοψη και γκολ της Fenerbahce Besiktas Mac παρακολουθήστε το Bein Sports Fb BJK σύνδεσμος σύνοψης παρακολούθησης αγώνα

Σύνοψη και γκολ της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας του αγώνα Bein Sports παρακολουθήστε Lig Tv Fb BJK σύνοψη αγώνα Σύνδεσμος παρακολούθησης. Η Φενερμπαχτσέ αντιμετώπισε την Μπεσίκτας εντός αγωνιστικού χώρου σε ένα από τα μεγαλύτερα ντέρμπι της Τουρκίας στην 27η εβδομάδα της Süper Toto Süper Lig. Αν και η Φενερμπαχτσέ τελείωσε το πρώτο ημίχρονο μπροστά με 1-0 απέναντι στην Μπεσίκτας, ο Τσενκ Τοσούν της Μπεσίκτας σημείωσε 4 γκολ σε διάστημα 2 λεπτών και το γκολ των Ρέντμοντ και Αμπουμπακάρ κέρδισε τον αγώνα με 4-2. Στην Μπεσίκτας ο Ουέλινγκτον δέχθηκε κόκκινη κάρτα από τη δεύτερη κίτρινη και άφησε την ομάδα του με 10 παίκτες. Δείτε τη γενική περίληψη του αγώνα της Φενέρμπαχτσε Μπεσίκτας, τα γκολ και τις σημαντικές στιγμές του. Σύνοψη αγώνα Φενέρμπαχτσε Μπεσίκτας.

Η Φενερμπαχτσέ έχασε τον αγώνα του ντέρμπι της Μπεσίκτας με 4-2 και τελείωσε την εβδομάδα χωρίς βαθμούς. Η Μπεσίκτας ανέβασε το σκορ της στο 52 στη Super League και διατήρησε τη δεύτερη θέση της πίσω από τη Φενερμπαχτσέ.

Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας Δείτε τα στιγμιότυπα και τα γκολ του αγώνα youtube

Ο αγώνας που παίχτηκε στο Ülker Stadium ξεκίνησε στις 20.30. Στον αγώνα που σκηνοθέτησε ο διαιτητής Χαλίλ Ουμουτ Μέλερ, η Φενερμπαχτσέ δέχθηκε έναν μεγάλο τραυματισμό στον δρόμο για το πρωτάθλημα.

Σύνοψη αγώνα Φενέρμπαχτσε Μπεσίκτας και σημαντικές στιγμές του αγώνα

1' Ένταση υπήρξε μεταξύ της Ενέρ Βαλένθια από τη Φενέρμπαχτσε και του Ταγίπ Τάλχα από την Μπεσίκτας.

8′ Ο Άρντα Γκιουλέρ δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί την ευκαιρία να σκοράρει για τη Φενερμπαχτσέ, η μπάλα που χτύπησε στον Κόλεϊ έφυγε σε κόρνερ.

10′ Έπρεπε να απομακρυνθεί από το παιχνίδι ο Ταγίπ Τάλχα που τραυματίστηκε στην Μπεσίκτας. Ο Ουέλιντον αντικατέστησε τον Ταγίπ Τάλχα.

13′ Τραυματίστηκε ο Ζοάο Πέδρο της Φενερμπαχτσέ, ο παίκτης επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο μετά από θεραπεία.

16' 16 φάουλ έγιναν στα πρώτα 10 λεπτά του αγώνα.

23′ Ο Ένερ Βαλένθια δεν μπόρεσε να πετύχει το σουτ που ήθελε μέσα στην περιοχή του πέναλτι. Στη συνέχεια, ο Άρντα Γκιουλέρ έδωσε φάουλ στην ομάδα του από θέση κοντά στο τέρμα με παρέμβαση του Γκέντσον.

27′ Ο Ένερ αντιμετώπισε τη Βαλένθια. Ο Μερτ Γκιουνόκ δεν επέτρεψε στον επιθετικό της Φενερμπαχτσέ να σκοράρει στη θέση του διχτυού.

28′ Κίτρινη κάρτα στον Γουέλιντον.

29′ Ένταση υπήρξε ανάμεσα στον Βίνσεντ Αμπουμπακάρ και την κερκίδα της Φενερμπαχτσέ. Στη συνέχεια, η ένταση μεταξύ των παικτών της Φενέρμπαχτσε και του Βίνσεντ Αμπουμπακάρ συνεχίστηκε για λίγο. Κίτρινη κάρτα στους Σαμέτ Ακαϊντίν και Βίνσεντ Αμπουμπακάρ.

Μετά την παρέμβαση του 36′ Γκέντσον Φερνάντες, ο Μερτ Χακάν Γιαντάς της Φενερμπαχτσέ έμεινε στο έδαφος. Ο Μερτ Χακάν Γιαντάς δέχθηκε κίτρινη κάρτα για τις αντιρρήσεις του και αποβλήθηκε.

38′ Η Φενέρμπαχτσε κέρδισε πέναλτι με τον Άρντα Γκιουλέρ να μένει στο έδαφος. Το VAR Alper Ulusoy επιβεβαίωσε το πέναλτι της Φενέρμπαχτσε.

41′ Η Φενέρμπαχτσε προηγήθηκε με το πέναλτι της Ενέρ Βαλένθια.

43′ Ο Αλτάι Μπαϊντίρ χτύπησε την μπάλα κατά την άφιξη του Γουέλιντον.

45+1′ Ο Αμπουμπακάρ αντιμετώπισε την Αλτάι. Ο Altay Bayındır επενέβη και έλεγξε την μπάλα του επιθετικού που ήθελε να ντριμπλάρει.

45+2′ Κίτρινη κάρτα στον Ομάρ Κόλεϊ.

45+7′ Κίτρινη κάρτα στον Οσάγι-Σάμουελ που ήταν στο έδαφος στην περιοχή του πέναλτι για εξαπάτηση του διαιτητή.

ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
46′ Χατζηαχμέτοβιτς και Γκέζαλ έρχονται στο πλάι στο Μπεσίκτας. Ο Ρέντμοντ και ο Μαξίμ μπήκαν στο παιχνίδι.

48′ Ο Αμπουμπακάρ έμεινε στο έδαφος με παρέμβαση του Ατίλα Σαλάι στη θέση φάτσα στην Μπεσίκτας. Ο διαιτητής Halil Umut Meler συνέχισε το παιχνίδι.

50′ Η Φενέρμπαχτσε κέρδισε πέναλτι με την Ένερ Βαλένθια να μένει στο έδαφος. Ο Κόκκινος Ουέλιντον αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα.

53′ Ο Ένερ Βαλένθια αστόχησε στο πέναλτι.

55′ Ο Τσενκ Τοσούν της Μπεσίκτας δεν μπόρεσε να ρίξει στην κενή εστία τον Αλτάι Μπαϊντίρ μετά από ντρίμπλα στην αντίπαλη θέση. Μετά το τέλος της θέσης σηκώθηκε η σημαία του οφσάιντ.

58′ Ο Τσενκ Τοσούν πέτυχε το γκολ της ισοφάρισης.

62′ Με 10 παίκτες να απομένουν η Μπεσίκτας προηγήθηκε 2-1 με το γκολ του Τσενκ Τοσούν.

70' Ο Εμρέ Μορ δοκίμασε την τύχη του από απόσταση. Η μπάλα μόλις έφυγε άουτ.

76′ Ο Νέιθαν Ρέντμοντ πήρε για αρκετή ώρα τη μπάλα από την πλάτη της μεσαίας γραμμής και με σουτ από μακριά έφερε τη νίκη στην ομάδα του.

80′ Ο Μερτ Γκουνόκ έφτασε καλά στο μακρινό σουτ του İrfan Can Kahveci.

Αποτέλεσμα αγώνα Φενέρμπαχτσε Μπεσίκτας, πόσα άκρα;

Ο αγώνας της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας έληξε 2-4 υπεροχή της Μπεσίκτας.

Ποιος σκόραρε τα γκολ του αγώνα της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας;

Οι Ένερ Βαλένθια και Ιρφάν Τσαν πέτυχαν το μοναδικό γκολ της Φενερμπαχτσέ από το σημείο του πέναλτι.

Οι Τσενκ Τοσούν, Ρέντμοντ και Αμπουμπακάρ πέτυχαν τα γκολ που έφεραν τη νίκη στην Μπεσίκτας.

Παρακολουθήστε τις καλύτερες στιγμές της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας Youtube Σύνδεσμος Bein Sports

Παρακολουθήστε τις καλύτερες στιγμές της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας Youtube Σύνδεσμος σύνοψης παρακολούθησης αγώνα Bein Sports Fb BJK. Ποιο είναι το αποτέλεσμα του αγώνα της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας; Πόσα άκρα ματς με τη Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας; Ποιος σκόραρε τα γκολ στο ματς της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας; Σύνοψη του ρολογιού της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας youtube, Fb Beşiktaş παρακολουθήστε τη σύνοψη του αγώνα bein sport, league tv Fenerbahçe Beşiktaş δείτε σύνοψη, δείτε τη σύνοψη του αγώνα Fenerbahçe Beşiktaş, ποιος σκόραρε τα γκολ του αγώνα Fenerbahçe Beşiktaş; Πόσες φορές τελείωσε ο αγώνας της Φενερμπαχτσέ;, Παρακολουθήστε τα γκολ της Φενερμπαχτσέ, παρακολουθήστε τη σύνοψη του αγώνα της Μπεσίκτας, παρακολουθήστε τη σύνοψη, bein sport Δείτε τη σύνοψη του αγώνα της Μπεσίκτας, Ποιος σκόραρε τα γκολ της Φενερμπαχτσέ;