Fantarium24 Fenerbahce Besiktas παρακολουθήστε τον αγώνα ζωντανά Παρακολουθήστε τον δωρεάν αγώνα Fb Bjk με την Bein Sport χωρίς σύνδεσμο κωδικού πρόσβασης

Παρακολουθήστε τον αγώνα Fanerbahce Besiktas ζωντανά παρακολουθήστε τον αγώνα Fb Bjk ζωντανά για δωρεάν σύνδεσμο Free Bein Sport

Η Φενερμπαχτσέ παίζει εντός έδρας με την Μπεσίκτας στο πλαίσιο της 27ης εβδομάδας της Σπορ Τοτό της Super League. Η Fenerbahce Beşiktaş Bein Sport παρακολουθήστε ζωντανά αγώνα χωρίς κωδικό, παρακολουθήστε ζωντανά το Selcuk Sports Bjk, παρακολουθήστε ζωντανή ροή Fb Bjk, παρακολουθήστε ζωντανή μετάδοση ντέρμπι της Fenerbahce Besiktas, παρακολουθήστε ζωντανά το Fb Bjk live justin tv, παρακολουθήστε Fenerbahce Besiktas selcuk sport hd, παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα Taraftarium24 Fb Besiktas , Jest μετέδωσε Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα της Fenerbahce Beşiktaş. Πότε είναι ο αγώνας της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας; Τι ώρα είναι η Φενέρμπαχτσε Μπεσίκτας και από ποιο κανάλι θα μεταδίδεται ζωντανά; Τα αποτελέσματα του αγώνα της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας…

Παρακολουθήστε ζωντανά τη Fenerbahce Besiktas Kralbozguncu

Συνεχίζεται ο ενθουσιασμός στη Spor Toto Super League. Η Φενερμπαχτσέ θα υποδεχθεί την Μπεσίκτας στο ματς της 27ης εβδομάδας. Ο ενθουσιασμός πριν το γιγάντιο ντέρμπι είναι στο αποκορύφωμά του. Πριν τον αγώνα, που θα διεξαχθεί στο Ülker Stadium και θα διευθύνει ο Halil Umut Meler, αναρωτιούνται και διερευνώνται λεπτομέρειες. Ο χρόνος μετάδοσης του αγώνα, το κανάλι του και τα πιθανά 11 είναι περίεργα από τους ποδοσφαιρόφιλους και αναζητούνται στις μηχανές αναζήτησης. Λοιπόν, τι ώρα είναι ο αγώνας Φενέρμπαχτσε - Μπεσίκτας; Σε ποιο κανάλι είναι ο αγώνας FB BJK;

Φενέρμπαχτσε Μπεσικτάς παρακολουθήστε τον αγώνα Selcuk Spor tv

Στη Φενερμπαχτσέ, ένα από τα ματς που θα επηρεάσουν την τύχη του πρωταθλήματος της Super League, πριν το αποψινό ντέρμπι της Μπεσίκτας, ο κόουτς Ζόρχε Ζεσούς ετοίμασε το τακτικό σχέδιο που θα καταστρέψει τον αντίπαλό του. Ιησούς, KadıköyΟι Lincoln Henrique, Luan Peres, Joshua King, Michy Batshuayi και Jayden Oosterwolde, που τραυματίστηκαν στον αγώνα στο . Ενώ ο Ίσα παρέδωσε το κάστρο στον αρχηγό Αλτάι στο ντέρμπι, σε αντίθεση με τα προηγούμενα μεγάλα ματς, αυτή τη φορά αναμένεται να βγει στο γήπεδο με άμυνα τεσσάρων ατόμων. Αναφέρθηκε ότι ο Ferdi στα δεξιά, ο Szalai στα αριστερά, ο Samet και ο Serdar Aziz στη μέση.

Η Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας παρακολουθεί ζωντανά τον αγώνα Fantarium24

Πληροφορίες αναφέρουν ότι ο έμπειρος προπονητής θα αποχωρήσει από τη μεσαία γραμμή με τους Arao, Crespo και Zajc και θα αντιμετωπίσει τον İrfan Can στα δεξιά, τον Diego Rossi και τον Enner Valencia στα αριστερά. μπαστούνια Kadıköy Θέλοντας να ξεκινήσει υπό πίεση με την υποστήριξη των οπαδών του, ο Jesus σχεδιάζει να σπάσει την αντίσταση της Beşiktaş με ένα γκολ από νωρίς. Ο έμπειρος προπονητής, που δεν θέλει να παίξει τον αντίπαλό του από πίσω, έχει στόχο να συμβάλει στο σκορ των İrfan, Rossi και Valencia στην επιθετική γραμμή.

Φενέρμπαχτσε Μπεσικτάς Τι ώρα θα μεταδοθεί ζωντανά ο αγώνας;

Το ντέρμπι της Fenerbahçe Beşiktaş, το οποίο θα διεξαχθεί στο στάδιο Ülker σήμερα το απόγευμα και θα ξεκινήσει στις 20.30, θα μεταδοθεί ζωντανά στο beIN Sports 1. Ζωντανή παρακολούθηση σκορ και όλες οι λεπτομέρειες των 90 λεπτών που θα σκηνοθετήσει ο Halil Umut Meler.

Ο αγώνας Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας είναι δυνατός 11

Ο αγώνας της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας

Φενερμπαχτσέ: Altay, Ferdi, Samet, Serdar Aziz, Szalai, Arao, Crespo, Zajc, İrfan Can, Rossi, Valencia

Μπεσίκτας: Μερτ, Ονούρ, Τάλχα, Κόλεϊ, Μασουάκου, Γκέντσον, Σαλίχ, Χαντζιαχμέτοβιτς, Γκέζαλ, Τσενκ, Αμπουμπακάρ

Δείτε ζωντανά τον αγώνα της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας

Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα της Φενερμπαχτσέ Μπεσίκτας με τον Justin TV Link

Τέλος στην ατυχία που βίωσε στα μεγάλα ματς στον αγώνα της Μπεσίκτας θέλει να βάλει ο προπονητής της Φενερμπαχτσέ, Χόρχε Ζεσούς. Στη Super League τη φετινή σεζόν, ο Ίσα έχασε από την Τραμπζονσπόρ εκτός έδρας με 2-0 και τη Γαλατασαράι με 3-0 στο σκληρό ματς του πρώτου ημιχρόνου από τους Ασπρόμαυρους στη Super League, με αποτέλεσμα να φέρει ισόπαλο χωρίς τέρματα.

Φενέρμπαχτσε 1-0 Μπεσίκτας ζωντανός σχολιασμός του αγώνα

1′ Ένταση υπήρξε μεταξύ της Ενέρ Βαλένθια από τη Φενερμπαχτσέ και του Ταγίπ Τάλχα από την Μπεσίκτας.

8′ Για τη Φενερμπαχτσέ, ο Άρντα Γκιουλέρ δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί αυτή την ευκαιρία και η μπάλα που χτύπησε στον Κόλεϊ έφυγε σε κόρνερ.

10′ Έπρεπε να απομακρυνθεί από το παιχνίδι ο Ταγίπ Τάλχα που τραυματίστηκε στην Μπεσίκτας. Ο Ουέλιντον αντικατέστησε τον Ταγίπ Τάλχα.

13′ Τραυματίστηκε ο Ζοάο Πέδρο στη Φενερμπαχτσέ, ο ποδοσφαιριστής μετά από νοσηλεία επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο.

16′ Έγιναν 16 φάουλ στα πρώτα 10 λεπτά του αγώνα.

23′ Ο Ένερ Βαλένθια δεν μπορεί να σουτάρει μέσα στην περιοχή του πέναλτι. Στη συνέχεια, ο Arda Güler έδωσε στην ομάδα του ένα φάουλ από το έδαφος κοντά στο τέρμα με την επέμβαση του Gedson.

27′ Ο Ένερ Βαλένθια παίρνει το γήπεδο. Ο Μερτ Γκιουνόκ δεν επέτρεψε στον φορ της Φενερμπαχτσέ να πετύχει γκολ στα δίχτυα.

28′ Κίτρινη κάρτα στον Γουέλιντον.

29′ Ανέβηκε η ένταση μεταξύ Βίνσεντ Αμπουμπακάρ και Φενερμπαχτσέ. Στη συνέχεια, η ένταση μεταξύ των παικτών της Φενέρμπαχτσε και του Βίνσεντ Αμπουμπακάρ συνεχίστηκε για λίγο. Κίτρινη κάρτα στους Samet Akaydın και Vincent Aboubakar.

Ο Μερτ Χακάν Γιαντάς από την ομάδα του 36' της Φενερμπαχτσέ έμεινε στο έδαφος όταν παρενέβη ο Γκέντσον Φερνάντες. Ο Μερτ Χακάν Γιαντάς δέχθηκε κίτρινη κάρτα για τις ενστάσεις του και αποβλήθηκε.

38′ Η Φενερμπαχτσέ κέρδισε πέναλτι μετά την πτώση του Άρντα Γκιουλέρ στο έδαφος. VAR Alper Ulusoy επιβεβαίωσε την ποινή της Fenerbahçe.

41′ Η Φενέρμπαχτσε προηγήθηκε με πέναλτι του Ενέρ Βαλένθια.

Bein Sports Fenerbahce Μπεσικτάς δείτε ζωντανά τον αγώνα

Selcuk Sports Fenerbahce Besiktas παρακολουθήστε ζωντανά παρακολουθήστε τον αγώνα Exxen Spor Fb Bjk δωρεάν παρακολουθήστε selcukspor tv ζωντανά παρακολουθήστε ζωντανά παρακολουθήστε τον αγώνα της Fenerbahce Bjk Justin tv Fenerbahce Bjk fanium24 twitter σύνδεση Fb Bjk tv αστεία μετάδοση Fenerbahce Besiktas παρακολουθήστε τον αγώνα Fb Bjk Netsportvjhgun απολαύστε τον αγώνα του jestyay Fenerbahce Besiktas παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα Netspor Fb Bjk δείτε τον αγώνα Fenerbahce Besiktas bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor δείτε τηλεόραση ζωντανά