Galatasaray Ümraniyespor Highlights και γκολ (3-2) Σύνδεσμος παρακολούθησης Bein Sports

galatasaray umraniyespor mac σύνοψη και γκολ bein αθλητικό ρολόι gs umraniye σύνοψη mac αντίγραφο παρακολούθησης

Η Galatasaray Ümraniyespor Highlights Αποτέλεσμα αγώνα: (3-2) και τα γκολ της παρακολουθήστε το Bein Sports Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE δείτε τη σύνοψη του αγώνα Δείτε τη σύνοψη και τα γκολ του αγώνα της Γαλατασαράι Συνεχίστε να διαβάζετε τα νέα μας για να παρακολουθήσετε τα γκολ του Ικάρντι! Παρακολουθήστε τα στιγμιότυπα της Γαλατασαράι Ουμρανιγιέσπορ Youtube Παρακολουθήστε τον σύνδεσμο σύνοψης του αγώνα Bein Sports Gs UMRANİYE. Ποιο είναι το αποτέλεσμα του αγώνα της Γαλατασαράι Ουμρανιγιέσπορ; Πόσες φορές τελειώνει ο αγώνας της Γαλατασαράι Ουμρανιγιέσπορ; Ποιος σκόραρε γκολ στον αγώνα της Γαλατασαράι Ümraniyespor; Παρακολουθήστε τη σύνοψη της Galatasaray Ümraniyespor youtube, Gs Ümraniyespor παρακολουθήστε τη σύνοψη του αγώνα bein sport, league tv Galatasaray Ümraniyespor δείτε τη σύνοψη, δείτε τη σύνοψη του αγώνα της Galatasaray, Ποιος σκόραρε τα γκολ του αγώνα Galatasaray Ümraniyespor; Πόσο καιρό έχει τελειώσει ο αγώνας της Γαλατασαράι;, Παρακολουθήστε τα γκολ της Γαλατασαράι, δείτε τη σύνοψη του αγώνα της Ümraniyespor, τη σύνοψη παρακολούθησης, την περίληψη παρακολούθησης της bein sport, Ποιος σκόραρε τα γκολ της Γαλατασαράι;

Η Γαλατασαράι κέρδισε: Η Γαλατασαράι νίκησε 22-3 την Ουμρανιγιέσπορ στον αγώνα της 2ης εβδομάδας της Süper Toto Süper Lig. Στο δεύτερο ημίχρονο κέρδισε τη νίκη με 2 γκολ του Ικάρντι. Η Γαλατασαράι ανέβασε το σκορ της στους 51 και η διαφορά της πρωτοπόρου Φενερμπαχτσέ ήταν 7 πόντους. Η Umraniyespor παρέμεινε στους 14 βαθμούς. Η Γαλατασαράι έχει ντέρμπι με την Τραμπζονσπόρ την επόμενη εβδομάδα, ενώ η Ümraniyespor θα υποδεχθεί την Adana Demirspor.

Ποιο είναι το αποτέλεσμα του αγώνα της Galatasaray Ümraniyespor;

Ο αγώνας της Galatasaray Ümraniyespor έληξε 3-2 με την υπεροχή της Γαλατασαράι.

Ποιος σκόραρε τα γκολ του αγώνα της Γαλατασαράι Ουμρανιγιέσπορ;

Ο Abdülkerim Bardakcı και ο Αργεντινός σταρ Μάουρο Ικάρντι πέτυχαν δύο γκολ που έφεραν τη νίκη στη Γαλατασαράι.

Ο Ουμούτ Ναγίρ και ο Ογκούζ Γκιουρμπουλάκ σκόραραν τα γκολ της Ουμρανιγιέσπορ.

Παρακολουθήστε την Galatasaray Ümraniyespor λεπτό προς λεπτό Highlights και γκολ

Ο αγώνας που διεξάγεται στο Nef Stadium ξεκίνησε στις 20.00:1 σήμερα. Ο διαιτητής Cihan Aydın έδωσε XNUMX πέναλτι υπέρ της Γαλατασαράι και οι Κιτρινοκόκκινοι μετέτρεψαν το πέναλτι σε γκολ με τον Ικάρντι.

1′ Ο αγώνας ξεκινά με το χτύπημα της γηπεδούχου Γαλατασαράι.

2′ Συναντώντας τη μπάλα πίσω από το τόξο του πέναλτι, ο Λούκας Τορέιρα χτυπά στο έδαφος χωρίς να περιμένει, αλλά η δερμάτινη μπάλα γυρίζει από την άμυνα.

3′ Ο Ντριές Μέρτενς, ο οποίος στάλθηκε στην περιοχή του πέναλτι από την αριστερή διαγώνιο, χτυπά την μπάλα μόλις μπαίνει στο πέναλτι, αλλά ο τερματοφύλακας Orkun Özdemir φτάνει στην πάνω δεξιά γωνία και καταφέρνει να μαζέψει την μπάλα.

7′ Η φιλοξενούμενη ομάδα πλησίασε το γκολ! Ο Onur Ayık που μετακινεί την μπάλα που στέλνει στην πλάτη της άμυνας από την αριστερή πτέρυγα, μπαίνει διαγώνια στην περιοχή του πέναλτι από τα αριστερά και δοκιμάζει την τύχη του από το έδαφος, αλλά ο τερματοφύλακας Fernando Muslera δεν επιτρέπει το γκολ!

11′ Γκολ [0-1] (Ποιο πίστωση Ümraniyespor) ΓΚΟΟΛ !! Η QuelKredi Ümraniyespor προηγήθηκε με τον Umut Nayir! Στην επίθεση που αναπτύσσεται ραγδαία από τη δεξιά πτέρυγα, ο Geraldo προσπερνά τον αντίπαλό του και μπαίνει στην περιοχή του πέναλτι και στέλνει την πάσα του προς την περιοχή του πέναλτι χωρίς να κατέβει στην τελευταία γραμμή. Σε αυτό το σημείο, περνώντας τον Umut Nayir χτυπά στο έδαφος και φέρνει το δίχτυ πίσω στην αριστερή γωνία.

15′ Πολύ κοντά στο γκολ και πάλι η φιλοξενούμενη! Αφήνοντας τον αντίπαλό του πίσω στην επίθεση ερχόμενος από τη δεξιά πτέρυγα, ο Geraldo στέλνει την πάσα του στο σημείο του πέναλτι χωρίς να κατέβει στην τελευταία γραμμή. Σε αυτό το σημείο, ο πασαδόρος Ντουρέλ Αβούνου εκτελεί κλωτσιά από το έδαφος, αλλά ο τερματοφύλακας Φερνάντο Μουσλέρα δεν επιτρέπει γκολ σε δύο βολές!

18′ Ο Σέρχιο Ολιβέιρα, που με πάσα του Κερέμ βρίσκει την μπάλα πίσω από το σημείο του πέναλτι, χτυπά δυνατά στο έδαφος, αλλά ο τερματοφύλακας Ορκούν Οζντεμίρ δεν επιτρέπει το γκολ!

21′ Ο Σάσα Μπόεϊ ξεκινώντας από τα δεξιά στέλνει τον χαφ στην περιοχή του πέναλτι. Η μπάλα, που έμεινε διαγώνια στην περιοχή του πέναλτι, βρέθηκε μπροστά στον Ντριές Μέρτενς. Ο έμπειρος παίκτης σουτάρει χωρίς να περιμένει, αλλά η δερμάτινη μπάλα πηγαίνει απευθείας στον τερματοφύλακα Orkun Özdemir.

26′ Ο Μίλοτ Ράσιτσα στέλνει πάσα από τα δεξιά στην περιοχή του πέναλτι. Μετά το καρόμ στην περιοχή του πέναλτι, ο Μάουρο Ικάρντι στέλνει την πάσα του στον φίλο του Κερέμ Ακτούρκογλου δίπλα στο σημείο του πέναλτι. Ο Κερέμ δοκιμάζει την τύχη του από το έδαφος χωρίς να περιμένει, αλλά η άμυνα καταφέρνει να επέμβει την τελευταία στιγμή.

32′ Γκολ [1-1] (Γαλατασαράι) ΓΚΟΟΛ !! Ισόπαλη με τον Abdulkerim Bardakçı η Γαλατασαράι! Ο Ντρις Μέρτενς στέλνει τον μέσο στην περιοχή των έξι πάσες σε ένα δεξί χτύπημα κόρνερ. Ο Abdülkerim Bardakcı αναπηδά από το μακρινό δοκάρι με την κεφαλιά του Victor Nelsson, ολοκληρώνοντας τη μπάλα και φέρνοντας τη στρογγυλή δερμάτινη μπάλα πίσω στα δίχτυα από την αριστερή γωνία.

36′ Η φιλοξενούμενη ομάδα πλησίασε το γκολ! Πασάροντας από τα δεξιά, ο Geraldo στέλνει την αεροπορική πάσα του πίσω από το σημείο του πέναλτι. Εν τω μεταξύ, ο Ντουρέλ Αβουνού κλωτσάει την άφιξή του, αλλά ο τερματοφύλακας Φερνάντο Μουσλέρα μπλοκάρει ξανά την εστία!

39′ Γκολ [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) ΓΚΟΟΛ !! Η Kredi Ümraniyespor προηγήθηκε με τον Oğuz Gürbulak!

43′ Ο Ντριές Μέρτενς, που με πάσα του Λούκας Τορέιρα βρίσκει την μπάλα πίσω από το τόξο του πέναλτι, σκέφτεται απευθείας στην εστία, αλλά ο τερματοφύλακας Ορκούν Οζντεμίρ φτάνει στην αριστερή γωνία και καταφέρνει να πάρει τη δερμάτινη μπάλα.

56′ Ο Γιουνούς Ακγκούν στέλνει τον χαφ στην περιοχή του πέναλτι στη δεξιά του πτέρυγα επίθεση. Η μπάλα που αναπηδά από την άμυνα μένει μπροστά από τον Sacha Boey στη δεξιά πλευρά του τόξου του πέναλτι. Ο έμπειρος παίκτης χτυπάει δυνατά, αλλά ο τερματοφύλακας Orkun Özdemir φτάνει στην αριστερή γωνία και δεν επιτρέπει το γκολ!

59′ ΠΕΝΑΛΤΙ!!! Ο Strahil Popov παίζει με το χέρι μέσα στην περιοχή του πέναλτι και ο διαιτητής Cihan Aydın δείχνει το σημείο του πέναλτι!

60′ Γκολ πέναλτι [2-2] (Γαλατασαράι) ΓΚΟΟΛ !! Ο Μάουρο Ικάρντι συνδυάζει τα δίχτυα και τον δερμάτινο κύκλο με το σουτ πανένκα στη μέση του τέρματος και ενώνει την ομάδα!

63′ Ο Λούκας Τορέιρα, που βρίσκει τη μπάλα στη δεξιά διαγώνιο του πέναλτι μετά το άγγιγμα από τη δεξιά πτέρυγα, σουτάρει από το έδαφος, αλλά ο τερματοφύλακας Ορκούν Οζντεμίρ φτάνει στην αριστερή γωνία και δεν επιτρέπει το γκολ.

77′ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! Ο Ντουρέλ Αβουνού, που απέκλεισε τον αντίπαλό του Λούκας Τορέιρα στον αγώνα της μεσαίας γραμμής στην BiriKredi Ümraniyespor, βρέθηκε οφσάιντ με τη δεύτερη κίτρινη κάρτα του!

79′ Η Γαλατασαράι δεν μπορεί να επωφεληθεί από την απόλυτη θέση γκολ με τον Μπαφετίμμπι Γκόμις που μπήκε στο παιχνίδι! Ο Χουάν Μάτα στέλνει τον μέσο στο μακρινό δοκάρι στη γωνία που βγήκε από τη δεξιά πτέρυγα. Εν τω μεταξύ, ο Abdülkerim Bardakcı στέλνει την πάσα του στο άλλο δοκάρι με το κεφάλι του. Βρίσκοντας την μπάλα μπροστά του, ο Μπαφετίμμπι Γκόμις δοκιμάζει την τύχη του από το έδαφος, αλλά ο τερματοφύλακας Orkun Özdemir καταφέρνει να επέμβει την τελευταία στιγμή!

82′ Γκολ [3-2] (Γαλατασαράι) ΓΚΟΟΛ !! Η Γαλατασαράι προηγήθηκε με τον Μάουρο Ικάρντι! Ο Abdülkerim Bardakcı, που συναντά τη μπάλα στην αριστερή διαγώνιο, στέλνει τη μεσαία γραμμή του προς το σημείο του πέναλτι.