Το İzmir Basmane Denizli Regional Train είναι ένα περιφερειακό τρένο που λειτουργεί από την TCDD Transportation στη σιδηροδρομική γραμμή που ανήκει στο TCDD μεταξύ του σταθμού Basmane και του σταθμού Denizli. Πραγματοποιούνται 6 αμοιβαίες πτήσεις μεταξύ Σμύρνης και Ντενιζλί κάθε μέρα. Από τη Σμύρνη στο Ντενιζλί 266 χιλιόμετρα μέσος χρόνος ταξιδιού 4 ώρες 45 λεπτάδ. Πρόγραμμα τρένων İzmir Denizli Σε αυτό το ειδησεογραφικό δελτίο, το οποίο περιλαμβάνει τους χάρτες 2019 και İzmir Denizli, μπορείτε να βρείτε όλες τις λεπτομέρειες σχετικά με το περιφερειακό τρένο που λειτουργεί μεταξύ Denizli και İzmir.
Τιμή εισιτηρίου τρένου στη Σμύρνη Denizli
On-line αγορές και κρατήσεις δεν μπορούν να γίνουν για το τρένο Izmir Denizli που λειτουργεί σε καθημερινή βάση. Μπορείτε να αγοράσετε εισιτήρια στους θαλάμους διοδίων σε καθημερινή βάση. Τιμή εισιτηρίου τρένου Σμύρνης Denizli:
Τιμή εισιτηρίου καθίσματος Pulman ανά άτομο 28,5 TL«Ο Δρ
Η Σμύρνη Denizli δρομολογεί δρομολόγια
Αυτά τα τρένα εκτελούνται καθημερινά μεταξύ Σμύρνης> Ντενιζλί> Σμύρνης. Περιφερειακά τρένα της Σμύρνης Denizli; İzmir (Basmane)> Γκαζεμίρ> Αεροδρόμιο Adnan Menderes> Menderes> Pancar> Torbalı> Tepeköy> Υγεία> Selçuk> Çamlık> Συνεργάτες> Germencik> İncirliova> Aydın> Umurlu> Köşk> Sultanhisar> Atça> eysabeyli> Nazsülu Εξυπηρετεί στις διαδρομές> Buharkent> Sarayköy> Goncalı> Denizli. Υπηρεσίες τρένου Izmir Adnan Menderes Airport Denizli, οι ώρες τρένων είναι σε αυτήν την είδηση:
Σιδηροδρομικοί Σταθμοί Σμύρνης Denizli
Ελέγξτε όλα τα τρένα από τη Σμύρνη στο Ντενιζλί 25 σταθμοί και παύσεις
- Σμύρνη (Basmane) Τουρκία
- Gaziemir
- Αεροδρόμιο Adnanmenderes
- ελίσσομαι
- τεύτλων
- Torbalı
- Tepeköy
- Σελτσούκ
- Pine Grove
- εταίρων
- Germencik
- İncirliova
- Aydın
- Umurlu
- περίπτερο
- Sultanhisar
- ATCA
- İsabeyli
- Nazilli
- kuyucak
- Pamukören
- Horsunlu
- Buharkent
- Sarayköy
- Goncalı
- Ντενίζλι
Τρένο Πρόγραμμα Σμύρνης Denizli
σταθμός | τρένα | |||||
1. τρένο | 2. τρένο | 3. τρένο | 4. τρένο | 5. τρένο | 6. τρένο | |
Σμύρνη (Basmane) Τουρκία | 07:42 | 08:53 | 11:30 | 15:30 | 16:41 | 17:54 |
Gaziemir | 08:01 | 09:13 | 11:49 | 15:49 | 17:01 | 18:13 |
Αεροδρόμιο A. Menderes | 08:06 | 09:18 | 11:55 | 15:55 | 17:06 | 18:19 |
ελίσσομαι | 08:11 | 09:22 | 12:00 | 16:00 | 17:10 | 18:24 |
τεύτλων | 08:25 | 09:36 | 12:14 | 16:14 | 17:24 | 18:39 |
Torbalı | 08:36 | 09:48 | 12:25 | 16:25 | 17:37 | 18:50 |
Tepeköy | 08:42 | 09:53 | 12:29 | 16:31 | 17:41 | 18:55 |
Σελτσούκ | 09:09 | 10:17 | 12:53 | 16:55 | 18:05 | 19:20 |
Pine Grove | 09:22 | 10:30 | 13:06 | 17:08 | 18:18 | 19:36 |
εταίρων | 09:42 | 10:49 | 13:25 | 17:27 | 18:36 | 19:57 |
Germencik | 09:52 | 11:03 | 13:35 | 17:38 | 18:46 | 20:12 |
İncirliova | 10:02 | 11:14 | 13:45 | 17:49 | 18:58 | 20:22 |
Aydın | 10:13 | 11:27 | 13:56 | 18:04 | 19:09 | 20:33 |
Umurlu | 10:27 | 11:40 | 14:08 | 18:16 | 19:21 | 20:45 |
περίπτερο | 10:36 | 11:50 | 14:17 | 18:26 | 19:31 | 20:54 |
Sultanhisar | 10:46 | 12:01 | 14:28 | 18:36 | 19:41 | 21:04 |
ATCA | 10:52 | 12:09 | 14:34 | 18:43 | 19:47 | 21:10 |
İsabeyli | 10:58 | x | x | 18:49 | x | x |
Nazilli | 11:05 | 12:22 | 14:45 | 18:59 | 19:58 | 21:21 |
kuyucak | 11:16 | 12:34 | 14:56 | 19:10 | 20:09 | 21:32 |
Pamukören | 11:23 | 12:42 | 15:03 | 19:17 | 20:16 | 21:39 |
Horsunlu | 11:30 | 12:48 | 15:08 | 19:22 | 20:21 | 21:44 |
Buharkent | 11:42 | 13:01 | 15:24 | 19:34 | 20:33 | 21:56 |
Sarayköy | 11:57 | 13:18 | 15:39 | 19:49 | 20:48 | 22:11 |
Goncalı | 12:16 | 13:37 | 15:58 | 20:08 | 21:07 | 22:30 |
Ντενίζλι | 12:27 | 13:48 | 16:09 | 20:19 | 21:18 | 22:41 |
Ντενιζλί Σμύρνη Τρένο Πρόγραμμα
σταθμός | τρένα | |||||
1. τρένο | 2. τρένο | 3. τρένο | 4. τρένο | 5. τρένο | 6. τρένο | |
Ντενίζλι | 04:20 | 05:50 | 08:25 | 12:45 | 14:35 | 17:30 |
Χλμ. 251 485 + | 04:32 | 06:02 | 08:37 | 12:57 | 14:47 | 17:42 |
Goncalı | 04:34 | 06:04 | 08:39 | 12:59 | 14:49 | 17:45 |
Sarayköy | 04:53 | 06:23 | 08:58 | 13:19 | 15:08 | 18:04 |
Buharkent | 05:08 | 06:38 | 09:14 | 13:34 | 15:23 | 18:23 |
Horsunlu | 05:20 | 06:50 | 09:26 | 13:46 | 15:35 | 18:35 |
Pamukören | 05:26 | 06:56 | 09:32 | 13:52 | 15:41 | 18:41 |
kuyucak | 05:33 | 07:03 | 09:39 | 13:59 | 15:48 | 18:48 |
Nazilli | 05:45 | 07:15 | 09:51 | 14:11 | 16:00 | 19:00 |
İsabeyli | x | 07:21 | x | x | x | 19:06 |
ATCA | 05:56 | 07:27 | 10:02 | 14:22 | 16:11 | 19:12 |
Sultanhisar | 06:02 | 07:33 | 10:08 | 14:29 | 16:18 | 19:18 |
περίπτερο | 06:12 | 07:43 | 10:18 | 14:39 | 16:28 | 19:30 |
Umurlu | 06:21 | 07:52 | 10:28 | 14:48 | 16:38 | 19:39 |
Aydın | 06:34 | 08:05 | 10:43 | 15:01 | 16:54 | 19:52 |
İncirliova | 06:44 | 08:15 | 10:53 | 15:11 | 17:05 | 20:02 |
Germencik | 06:54 | 08:25 | 11:04 | 15:21 | 17:15 | 20:13 |
εταίρων | 07:05 | 08:36 | 11:15 | 15:35 | 17:26 | 20:23 |
Pine Grove | 07:23 | 08:54 | 11:33 | 15:53 | 17:44 | 20:41 |
Σελτσούκ | 07:36 | 09:08 | 11:46 | 16:06 | 17:57 | 20:55 |
Tepeköy | 08:00 | 09:35 | 12:10 | 16:30 | 18:23 | 21:20 |
Torbalı | 08:05 | 09:39 | 12:14 | 16:34 | 18:27 | 21:26 |
τεύτλων | 08:17 | 09:51 | 12:25 | 16:46 | 18:38 | 21:37 |
ελίσσομαι | 08:32 | 10:05 | 12:40 | 17:02 | 18:53 | 21:52 |
Αεροδρόμιο A.Menderes | 08:37 | 10:09 | 12:44 | 17:06 | 18:57 | 21:56 |
Gaziemir | 08:43 | 10:14 | 12:50 | 17:12 | 19:02 | 22:02 |
Σμύρνη (Basmane) Τουρκία | 09:02 | 10:33 | 13:09 | 17:30 | 19:21 | 22:21 |
Σιδηροδρομικός χάρτης της Izmir Denizli
Χάρτης των περιφερειακών τρένων του Αιγαίου
TCDD ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΡΑΤΗΣΗΣ
Γραφεία εισιτηρίων γραφεία τρένων σταθμούς τηλεφώνου και ώρες λειτουργίας.
İZMİR BASMANE STATION
Τηλ .: 0232 484 86 38 Διαβούλευση - (07.00 - 21.30)
ΣΤΑΘΜΟΣ SELÇUK
Τηλ: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)
Σταθμός ΑΥΔΙΝ
Τηλ: 0256 212 99 40 / Ext: 71351 - (07.00 - 20.00)
ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ
Τηλ: 0256 312 49 79 / Ext: 71351 - (06.30 - 20.30)
DENİZLİ STATION
Τηλ: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)
Γίνετε ο πρώτος που θα σχολιάσει