Trainzmir Ödemiş Ώρες τρένου 2019: TCDD Taşımacılık A.Ş. Υπάρχουν 7 αμοιβαία ταξίδια μεταξύ İzmir και Ödemiş κάθε μέρα. Μετά την ολοκλήρωση της οδικής ανανέωσης μεταξύ İzmir Ödemiş, οι πολίτες του Ödemiş έχουν υψηλό επίπεδο ενδιαφέροντος για τις αυξημένες πτήσεις. Είναι επίσης γεγονός ότι η προτίμηση των τρένων από τους ανθρώπους του Ödemiş στα ταξίδια τους ανάγκασε το TCDD Taşımacılık A.Ş. να αυξήσει τον αριθμό των τρένων σε αυτήν τη γραμμή.
Σας παρουσιάζουμε τις ώρες τρένου της Σμύρνης emdemiş όπως φαίνεται στον παρακάτω πίνακα. Θα μοιραστούμε μερικά πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε στο άρθρο μας. Δεν μπορείτε να αγοράσετε εισιτήρια από τον ιστότοπο ή την εφαρμογή για κινητά της TCDD Taşımacılık A.Ş., καθώς οι πληρωμένες υπηρεσίες τρένων της Σμύρνης ανήκουν στην περιφερειακή τάξη τρένων.
Οι πωλήσεις εισιτηρίων τρένου πραγματοποιούνται κατά τη διάρκεια της ημέρας και δεν μπορείτε να αγοράσετε εισιτήρια στο μέλλον. Για το λόγο αυτό, μπορείτε να έρθετε στους σταθμούς πριν από την ώρα αναχώρησης του τρένου που σκοπεύετε να ταξιδέψετε και να πάρετε τα εισιτήριά σας στα γραφεία εισιτηρίων σταθμών.
Οι ώρες αναχώρησης των τρένων από τη Σμύρνη (Basmane Gar) είναι: 06: 20, 09: 20, 12: 30, 15: 05, 17: 05, 20: 30 και 22: 05: 05, 20: 07, 05: 08, 45: 12, 00: 14, 50: 17 και 55: 19.
Το πρώτο τρένο από Σμύρνη προς Ödemiş αναχωρεί στις 06:20 και το τελευταίο τρένο αναχωρεί από το σταθμό Basmane στις 22:05. Η ώρα αναχώρησης του πρώτου τρένου από Ödemiş προς İzmir Direction είναι 05:20 και το τελευταίο τρένο αναχωρεί στις 19:50.
Μέσος χρόνος ταξιδιού προς Σμύρνη Ödemiş 2 ώρες 10 λεπτάδ.
Σιδηροδρομικοί Σταθμοί Σμύρνης Οδημήσου
Ελέγξτε όλα τα τρένα από τη Σμύρνη στην Οδημή 22 Σταθμοί και παύσεις είναι:
- Σμύρνη (Basmane),
- Gaziemir,
- AdnanMenderes (αερολιμένας),
- Menderes
- τεύτλων,
- τσάντα,
- Gürgür,
- Taskesik,
- Arıkbaşı,
- Καρπούζι,
- βιοτεχνίας,
- Furunl της
- άνθηση,
- Bayındır Επαγγελματική Σχολή,
- Yakakoy,
- μαχαιροπήρουνα,
- Pınarlı Stop,
- Derebasi,
- Doors Down,
- İlkkurşun,
- Ο σιδηροδρομικός σταθμός της Οδημης
- Η πόλη του Οδημήσου
Σιδηροδρομικά δρομολόγια της Σμύρνης Οδημή
σταθμός | Εκδρομές Σμύρνης Οδημή | ||||||
1. τρένο | 2. τρένο | 3. τρένο | 4. τρένο | 5. τρένο | 6. τρένο | 7. τρένο | |
Σμύρνη (Basmane) Τουρκία | 06:20 | 09:20 | 12:30 | 15:05 | 17:05 | 20:30 | 22:05 |
Gaziemir | 06:39 | 09:39 | 12:49 | 15:25 | 17:25 | 20:49 | 22:25 |
Αεροδρόμιο A. Menderes | 06:44 | 09:44 | 12:54 | 15:31 | 17:31 | 20:54 | 22:30 |
ελίσσομαι | 06:48 | 09:48 | 12:58 | 15:36 | 17:36 | 20:58 | 22:34 |
τεύτλων | 07:02 | 10:02 | 13:12 | 15:50 | 17:51 | 21:12 | 22:48 |
Torbalı | 07:14 | 10:15 | 13:24 | 16:05 | 18:03 | 21:24 | 23:00 |
Gürgür | x | x | 13:32 | x | 18:11 | x | x |
Taskesik | 07:23 | x | 13:35 | x | 18:14 | 21:33 | x |
Arıkbaşı | 07:29 | 10:29 | 13:41 | 16:19 | 18:20 | 21:39 | 23:14 |
καρπούζι | 07:35 | 10:35 | 13:47 | 16:25 | 18:26 | 21:45 | 23:20 |
βιοτεχνίας | 07:38 | x | 13:50 | x | 18:29 | x | x |
η Furunl | 07:41 | x | 13:53 | 16:30 | 18:32 | x | x |
άνθηση | 07:46 | 10:43 | 13:58 | 16:35 | 18:40 | 21:53 | 23:28 |
Bayındır Επαγγελματική Σχολή | 07:50 | 10:47 | x | 16:39 | x | x | x |
Yakakoy | 07:53 | x | 14:04 | x | 18:46 | x | x |
πιρούνι | 07:57 | 10:52 | 14:08 | 16:48 | 18:50 | 22:01 | 23:36 |
Σταματήστε την άνοιξη | 08:01 | x | 14:12 | x | 18:54 | x | x |
Derebasi | 08:06 | x | 14:17 | x | 18:59 | x | x |
Doors Down | 08:10 | x | 14:21 | x | 19:03 | x | x |
η İlkkurşun | 08:15 | 11:05 | 14:26 | 17:01 | 19:08 | 22:14 | 23:49 |
Ο σιδηροδρομικός σταθμός της Οδημης | 08:23 | 11:13 | 14:34 | 17:09 | 19:16 | 22:22 | 23:57 |
Η πόλη του Οδημήσου | 08:28 | 11:18 | 14:39 | 17:14 | 19:21 | 22:27 | 00:02 |
Δεν είναι: Η τελευταία θέση είναι 7. Το τρένο τρέχει μόνο τα Σαββατοκύριακα (Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή).
Πρόγραμμα αμαξοστοιχίας Odemis Izmir (Basmane)
σταθμός | Τρένα γραμμής Odemis της Σμύρνης | ||||||
1. τρένο | 2. τρένο | 3. τρένο | 4. τρένο | 5. τρένο | 6. τρένο | 7. τρένο | |
Η πόλη του Οδημήσου | 05:20 | 07:05 | 08:45 | 12:00 | 14:50 | 17:55 | 19:50 |
Ο σιδηροδρομικός σταθμός της Οδημης | 05:24 | 07:09 | 08:49 | 12:04 | 14:54 | 17:59 | 19:54 |
Beytiköy | 05:29 | x | x | x | x | 18:04 | x |
η İlkkurşun | 05:35 | 07:18 | 08:58 | 12:13 | 15:04 | 18:10 | 20:04 |
Doors Down | 05:40 | x | x | 12:18 | x | 18:15 | x |
Derebasi | 05:44 | x | x | 12:22 | x | 18:19 | x |
Σταματήστε την άνοιξη | 05:49 | 07:29 | x | 12:27 | x | 18:24 | x |
πιρούνι | 05:53 | 07:33 | 09:11 | 12:31 | 15:24 | 18:28 | 20:17 |
Yakakoy | 05:58 | x | x | 12:36 | x | 18:33 | x |
Bayındır Επαγγελματική Σχολή | 06:01 | 07:40 | 09:17 | x | 15:30 | 18:36 | 20:23 |
άνθηση | 06:05 | 07:47 | 09:21 | 12:41 | 15:34 | 18:41 | 20:30 |
η Furunl | 06:10 | 07:52 | 09:26 | 12:46 | 15:39 | 18:46 | 20:35 |
βιοτεχνίας | 06:13 | 07:55 | x | 12:49 | x | 18:49 | x |
καρπούζι | 06:16 | 07:58 | 09:31 | 12:52 | 15:44 | 18:52 | 20:40 |
Arıkbaşı | 06:22 | 08:04 | 09:37 | 12:58 | 15:50 | 18:58 | 20:46 |
Taskesik | 06:28 | 08:10 | x | 13:04 | x | 19:04 | x |
Gürgür | 06:31 | x | x | x | x | 19:07 | x |
Torbalı | 06:39 | 08:24 | 09:51 | 13:16 | 16:04 | 19:16 | 21:01 |
τεύτλων | 06:50 | 08:37 | 10:02 | 13:27 | 16:15 | 19:27 | 21:12 |
ελίσσομαι | 07:05 | 08:52 | 10:16 | 13:41 | 16:29 | 19:41 | 21:27 |
Αεροδρόμιο A.Menderes | 07:09 | 08:56 | 10:20 | 13:45 | 16:33 | 19:45 | 21:32 |
Gaziemir | 07:14 | 09:01 | 10:26 | 13:50 | 16:38 | 19:50 | 21:38 |
Σμύρνη (Basmane) Τουρκία | 07:33 | 09:19 | 10:45 | 14:09 | 16:57 | 20:09 | 21:57 |
Δεν είναι: Η τελευταία θέση είναι 7. Το τρένο τρέχει μόνο τα Σαββατοκύριακα (Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή).
Σιδηροδρομικός χάρτης της Οδημείας Σμύρνης
Χάρτης των περιφερειακών τρένων του Αιγαίου
Τιμή εισιτηρίου τρένου στη Σμύρνη Ödemiş
Η αγορά και η κράτηση on-line δεν μπορούν να γίνουν για το τρένο που εκτελείται καθημερινά. Μπορείτε να αγοράσετε εισιτήρια στους θαλάμους διοδίων σε καθημερινή βάση. Τιμή εισιτηρίου καθίσματος Pulman ανά άτομο 13,5 TL«Ο Δρ
TCDD ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ:
Γραφεία εισιτηρίων γραφεία τρένων σταθμούς τηλεφώνου και ώρες λειτουργίας.
İZMİR BASMANE STATION
Τηλ .: 0232 484 86 38 Διαβούλευση - (07.00 - 21.30)
Σταθμός BAYINDIR
Τηλ: 0232 581 30 56 - (05.45 - 20.45)
Σταθμός TORBALI
Τηλ: 0232 856 16 30 - (06.00 - 21.30)
ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ (ΠΟΛΗ):
Τηλ: 0232 545 14 98 - (04.45 - 18.00)
Γίνετε ο πρώτος που θα σχολιάσει